E-book Wierża Babilon już w ofercie do kupienia

13.03.20

Obok tej książki nie da się przejść obojętnie. Pełna niepokojących aluzji i przedstawiająca rzeczywistość w sposób lekki, ale językiem ciężkim od przekleństw, bo takie jest niestety życie, takie czasy, taki mamy klimat. Powszednie życie przeciętnego człowieka przedstawione jest tu w sposób prosty, a zarazem ukrywający filozoficzne odniesienia do otaczającego nas świata. Politycy nie powinni tego czytać, by nie popełnić później samobójstwa, bo ta książka demaskuje próżność elit i podejście do społeczeństwa jako stada baranów. 

Już teraz udostępniamy fragment ebooka, by zachęcić do zapoznania się z próbką twórczości autora. Sprawdźcie, z czym to się je i czy wasze kubki smakowe są gotowe na tak pikantne danie. Jeśli chcecie wiedzieć, co stanie się dalej, już teraz możecie zamówić książkę w wersji online lub poczekać na premierę wersji drukowanej (1. maja), ale warto skorzystać z przedsprzedaży, by mieć gwarancję szybkiej dostawy i niższej ceny.

Aby było jak najbardziej EXTRA (i bezpiecznie, ta publikacja jest i będzie wolna od wirusów!), Wierża Babilon będzie wysyłana do paczkomatów lub kiosków RUCH bezpłatnie

Będzie wokół tej publikacji dużo szumu i może dojść do skandalu...

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl