mocna powieść o okrutnym życiu

Wierża Babilon e-book autor: Merlin Aleister Gister

Wierża Babilon. Androidy, polityka, Reptilianie, niewolnictwo, NWO, Planeta X, narkotyki, władza, spisek, Kościół, Transtech. NAJBARDZIEJ POPIEPRZONA POWIEŚĆ ROKU. Przeczytaj, zanim ją ocenzurują!
4,90
PLN
za
szt.
Producent: StudioExtra
szt.

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

Wierża Babilon. Androidy, polityka, Reptilianie, niewolnictwo, NWO, Planeta X, narkotyki, władza, spisek, Kościół, Transtech.

NAJBARDZIEJ POPIEPRZONA POWIEŚĆ ROKU.

Przeczytaj, zanim ją ocenzurują!

 

Zastanawiasz się czasem, skąd cały ten syf? Czemu jest tak źle, chociaż milionerzy i politycy powtarzają, że nigdy nie było tak dobrze? Czemu pracujesz coraz więcej, a Twoje szanse na sukces tylko maleją? Kto za tym stoi? Kto rządzi światem? Kto trzyma Cię za gardło? Może to spisek bogaczy? Może kontrolują nas kosmici? Co, jeśli wszystko w co wierzysz, to kłamstwo? M. A. Gister też się nad tym zastanawiał i napisał Wierżę Babilon. Tuż po podpisaniu umowy wydawniczej zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach, więc opublikowanie jego najważniejszej powieści to jedyne, co możemy teraz dla niego zrobić. Niech świat pozna prawdę. Wiem, że Merlin marzył tylko o tym.

Mateusz Urbanowski

Napisałem książkę zrodzoną z gniewu i frustracji. Powieść o człowieku nieistotnym, pozbawionym perspektyw, który dostaje szansę na to, by zmienić świat – głównie dlatego, że jest wystarczająco bezwzględny i łatwy do zmanipulowania.  Chociaż Reptilianie, którzy tak go ocenili, mogli się srogo pomylić…

Książka jest krótka, wulgarna i przeznaczona do czytania ciągiem (w jeden wieczór) lub z doskoku, po jednym rozdzialiku. Zaczyna się realistycznie i przyziemnie, kończy na lekkim SF z mocnym akcentem politycznym. Tytułowa Wierża Babilon to instytucje zyskujące świadomość, korporacje wymykające się ludzkiej kontroli, kartele dehumanizujące swoich twórców. Boję się technokratycznego totalitaryzmu, boję się ludzi zmienionych w roboty i robotów zastępujących ludzi. Boję się i nienawidzę tego strachu, dlatego przelałem go na papier.

M.A.Gister

 

Pobierz fragmenty i spis treści (zakładka „pliki do pobrania”)

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Powiązane produkty
mocna powieść o okrutnym życiu
Wierża Babilon autor: Merlin Aleister Gister
19,00 PLN

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl